Zwroty

Zawsze staramy się pozytywnie rozpatrzeć wszystkie prośby o zwrot :) Mamy fantastycznych Klientów i naprawdę nie zdarzają się one często. Prawda jest taka, że nie każdemu muszą nasze produkty przypaść do gustu. Robimy wszystko co w naszej mocy by prezentacja produktów była jak najbardziej rzeczywista :) To my ponosimy odpowiedzialność aby przesyłka dotarła do Państwa w "całości". Prosimy jednak o zachowanie czujności i zgłoszenie szkody u pośrednika (kuriera/listonosza), gdy zauważycie Państwo wgnieciony, kopnięty lub naruszony karton :) Dziękujemy za wyrozumiałość! :) 

Caprese Home Decor

 

Poniżej standardowy szablon zwrotów i odstąpienia od umowy:

 

1) Odstąpienie od umowy

 

Klient może w ciągu 14 dni od przesłania towaru odstąpić od umowy bez podania przyczyn; Informację o odstąpieniu od umowy prosimy wysłać na adres e-mail: shop@e-caprese.com lub złożyć telefonicznie (także SMS) na numer: (0048) 602551412. Ważne jest by poinformować nas o odstąpieniu w przeciągu 14 od otrzymania produktu.

Produkt należy odesłać do Sklepu w stanie nienaruszonym. Adres do wysyłki:

Caprese Dorota Szambelan
ul. Kasztanowa 82
63-421 Przygodzice
Polska
tel. 602551412 
 

2) Zwrot towarów


 - Sklep uwzględnia reklamacje w uzasadnionych przypadkach, przy czym Klient ponosi koszty dostawy Produktu do Sklepu. W przypadku uznanej reklamacji koszty wysyłki zostaną zwrócone. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie zamówionych Produktów z otrzymanymi, które wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora Klienta nie stanowią podstawy do reklamacji Produktu; 

 - Po dokonaniu płatności Klient ma prawo, w obecności przedstawiciela firmy realizującej dostawę, sprawdzić zawartość przesyłki; 

 - Reklamacje składane są w sklepie „Caprese” w Przygodzicach 63-421,ul. Kasztanowa 82, w godzinach pracy sklepu po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pod numerem telefonu: 602-55-14-12. Reklamacje można również złożyć poprzez adres e-mail: shop@e-caprese.com - prosimy o przesłanie dokładnego opisu reklamacji oraz zdjęcia. (Zdjęcie można również przesłać poprzez SMS - tel. 0048 602551412)

 

Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma taką samą metodą, która była wybrana podczas składania zmówienia. W wyjątkowych przypadkach możemy kontaktować się w celu podania konta do zwrotu (np. gdy Klient wybrał wcześniej metodę płatności przy odbiorze / za pobraniem)
 
 
Adres do zwrotów:

Caprese Dorota Szambelan
ul. Kasztanowa 82
63-421 Przygodzice
Polska
tel. 602-55-14-12